Prowadzimy kompleksowe prace - kostka brukowa układanie, sprzedaż, projektowanie. Wykonujemy nasze prace w miastach: Pszczyna, Ustroń, Skoczów, Wisła Wielka, Wisła Mała, Ćwiklice, Śląsk. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Sprzedajemy również produkty firmy 

 

Libet

Firma Libet jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Czerpiemy z najlepszych wzorcow i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego nasze produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Nasza oferta to również profesjonalne doradztwo. Na podstawie projektów naszych architektów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki projektom nawierzchni zyskają Państwo gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą każdego domu czy obiektu.

 

Przykładowe produkty firmy LIBET:

Patio - kamień, Impressio - płyty, Decco - szlachetne, Kostki standardowe, Produkty przemysłowe, Krawężniki i obrzeża.

 

Galeria